1000pcs Вештачки Daisy Цвет Глави Пластика Цвеќиња Мали Сончоглед Главата за Свадба Centerpieces Декоративни Цвеќиња

1000pcs Вештачки Daisy Цвет Глави Пластика Цвеќиња Мали Сончоглед Главата за Свадба Centerpieces Декоративни Цвеќиња

DEN 2130.00
DEN 2730.24
 

Това е достапна
Износ


вештачки daisyflower глава
Состојба : нова
материјали : ткаенина, пластични
дијаметар : стан.3.5-4cm
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Зачувам, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.tnt.com 5-10 дена www.ems.com.cn 5-10 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Daisy
Бренд Име:
jiumengya
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
3.5 см
вештачки цвеќиња:
daisy цвет глави
Големина:
стан. 3.5-4cm
materals:
ткаенина, пластика

Најдобрите понуди во категоријата