Пролет Зелени растенија Смола potted бонсаи Вештачки растенијата лист со вазна постави лажен plante Цвет десктоп растенија дома декорација

Пролет Зелени растенија Смола potted бонсаи Вештачки растенијата лист со вазна постави лажен plante Цвет десктоп растенија дома декорација

DEN 538.00
DEN 566.40
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот
8cm potted бонсаи Вештачки кактус растенија со вазна постави лажен Цвет десктоп растенија
Состојба : 100% Нови
материјал : Смола+Вештачки растенијата
Боја : како на сликата (4 стилови)
Мерење : (за)
Вкупно максимална : 21 CM / 8.4"
Растенија дијаметар : 11.5 cm / 4.6"
Пакување содржина : Смола вазна+Вештачки растенијата *1set
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот.
други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Повеќе информации

Бренд Име:
JINGYANGBEI
Број На Модел На:
М-07
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Стил:
Цвет + Вазна
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
вештачко цвеќе
боја:
Зелена
Вид:
Екранот Цвет

Најдобрите понуди во категоријата