[SA] нови оригинални автентични ПАРКЕР електромагнетни вентили PHS520S-8 место --2 парчиња/многу

[SA] нови оригинални автентични ПАРКЕР електромагнетни вентили PHS520S-8 место --2 парчиња/многу

DEN 11664.00
DEN 14400.00
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * нови оригинални автентични ПАРКЕР електромагнетни вентили PHS520 S-8 место
Стоката се нови, не се пакување, малку мала површина гребнатини
Безжична прстен

Повеќе информации

моќност:
упатство
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
Вентил
Притисок:
вакуум
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Гас
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобрите понуди во категоријата