Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови оригинални автентични ФЕСТО регулаторот LRS-1/8-D-7-ОИ-МИНИ место 194609

Нови оригинални автентични ФЕСТО регулаторот LRS-1/8-D-7-ОИ-МИНИ место 194609

DEN 10517.00
DEN 12984.00
 

Това е достапна
Износ


Нови оригинални автентични ФЕСТО регулаторот LRS-1/8-D-7-ОИ-МИНИ 194609 Место

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
Модератор
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата