[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ вентил SV2000-50-2A-C8 место --2 парчиња/многу

[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ вентил SV2000-50-2A-C8 место --2 парчиња/многу

DEN 6427.00
DEN 7934.40
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ вентил SV2000-50-2 A-C8 место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата