[SA] Нови оригинални специјалните продажби NORGREN притисок серво вентил VP2310BE761MB200 место

[SA] Нови оригинални специјалните продажби NORGREN притисок серво вентил VP2310BE761MB200 место

DEN 136318.00
DEN 168293.76
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални специјалните продажби NORGREN притисок серво вентил VP2310 BE761 MB200 место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата