[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби бустер вентил VBA10A-F02 СКМ место

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби бустер вентил VBA10A-F02 СКМ место

DEN 20256.00
DEN 25008.00
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби бустер вентил VBA10 A-F02 СКМ место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата