Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови оригинални автентични ФЕСТО регулаторот PSUC-F-42-G14-8M-EPM акции 555 040

Нови оригинални автентични ФЕСТО регулаторот PSUC-F-42-G14-8M-EPM акции 555 040

DEN 10192.00
DEN 12583.20
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО регулаторот PSUC-F-42-G14-8 M-EPM место
555040

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
Модератор
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата