[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VMPA2-M1H-J-ПИ место 537953

[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VMPA2-M1H-J-ПИ место 537953

DEN 8082.00
DEN 9978.24
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VMPA2-M1 H-J-ПИ 537953 Место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата