Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови оригинални ФЕСТО вакуум вентил CPV14-VI 18210 Место CPV14-GE-MP-8

Нови оригинални ФЕСТО вакуум вентил CPV14-VI 18210 Место CPV14-GE-MP-8

DEN 36489.00
DEN 45048.00
 

Това е достапна
Износ


Нови оригинални ФЕСТО вакуум вентил CPV14-VI 18210 Место CPV14-GE-MP-8
Answer : ___________________________ Note : нови оригинални веродостојни, без пакување

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата