[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО мека-започнете со вентил HEE-D-MIDI-24 место 172959

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО мека-започнете со вентил HEE-D-MIDI-24 место 172959

DEN 7271.00
DEN 8976.00
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО мека-започнете со вентил HEE-D-MIDI-24 172959 Место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата