[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби СКМ рачен вентил VSH4210C-03 место

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби СКМ рачен вентил VSH4210C-03 место

DEN 13764.00
DEN 16992.00
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби СКМ рачен вентил VSH4210 C-03 место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата