[SA] СКМ електромагнетниот вентили VF3230 увозот на печат [Посебно] DC24V Промоции --5pcs/многу

[SA] СКМ електромагнетниот вентили VF3230 увозот на печат [Посебно] DC24V Промоции --5pcs/многу

DEN 5485.00
DEN 6771.36
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * СКМ електромагнетниот вентили VF3230 увозот на печат [Посебно] DC24 V Промоции

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Температура на Медиумите:
висока температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
-
Материјал:
Легура
Притисок:
-
Структура:
-

Најдобрите понуди во категоријата