Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО гас GRLA-1/4-QS-8-D место 193147 --5pcs/многу

[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО гас GRLA-1/4-QS-8-D место 193147 --5pcs/многу

DEN 5242.00
DEN 6470.88
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО гас GRLA-1/4-QS-8-D 193147 Место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Пригушување
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Среден Притисок
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата