[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО издувен вентил SE-1 / 8B Место 9685 --2 парчиња/многу

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО издувен вентил SE-1 / 8B Место 9685 --2 парчиња/многу

DEN 6102.00
DEN 7533.60
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО издувен вентил SE-1 / 8 B 9685 место
Нови вистински оригинални, не пакување

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата