Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови оригинални автентични ФЕСТО електромагнетниот вентил CPE14-M1BH-5 / 3G-1/8 место 196937

Нови оригинални автентични ФЕСТО електромагнетниот вентил CPE14-M1BH-5 / 3G-1/8 место 196937

DEN 9218.00
DEN 11380.80
 

Това е достапна
Износ


Нови оригинални автентични ФЕСТО електромагнетниот вентил CPE14-M1 BH-5 / 3 G-1/8 место 196937

Повеќе информации

моќност:
Електромагнетниот
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Порт Големина:
-
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање
Медиуми:
електромагнетниот вентил

Најдобрите понуди во категоријата