ФЕСТО електромагнетниот вентил CPASC1-M1H-МЗ-2,5 место 527008

ФЕСТО електромагнетниот вентил CPASC1-M1H-МЗ-2,5 место 527008

DEN 5323.00
DEN 6571.20
 

Това е достапна
Износ


Answer : ___________________________ Note : нови оригинални веродостојни, без пакување

Повеќе информации

Материјал:
Легура
Притисок:
вакуум
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
-
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Регулирање
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил CPASC1-M1H-МЗ-2,5
Медиуми:
електромагнетниот вентил

Најдобрите понуди во категоријата