[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби NORGREN Norgren притисок вентил VP5008BJ111H00 место

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби NORGREN Norgren притисок вентил VP5008BJ111H00 место

DEN 51098.00
DEN 63084.00
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби NORGREN Norgren притисок вентил VP5008 BJ111 H00 место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата