[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО гас HGL-1/4-Б место 530031 --2 парчиња/многу

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО гас HGL-1/4-Б место 530031 --2 парчиња/многу

DEN 4479.00
DEN 5529.60
 

Това е достапна
Износ

* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО гас HGL-1/4-Б место 530031
Answer : ___________________________ Note : нови оригинални веродостојни, без пакување

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Пригушување
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Среден Притисок
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата