[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби регулаторот СКМ AC20A-02-Место --2 парчиња/многу

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби регулаторот СКМ AC20A-02-Место --2 парчиња/многу

DEN 8180.00
DEN 10098.24
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби регулаторот СКМ AC20 A-02-Место

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
Модератор
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата