Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
49mm OD 24V Држи Electromagnet Лифт 40kg Електромагнетниот

49mm OD 24V Држи Electromagnet Лифт 40kg Електромагнетниот

DEN 606.24
 

Това е достапна
Износ


24 VDC Сосема нови во кутија 49mm OD држи electromagnet
Тип : HCNE1-P49/21
Тип D d H M P L Моќ Сила Тежина mm mm mm mm mm W N g HCNE 1 -P13 Φ13 Φ5 30 М3 6 200 2.5 12 20 HCNE 1 -P20 Φ20 Φ8 15 M3 6 200 3 25 15 HCNE 1 -P25 Φ25 Φ10 20 М4 6 200 4 50 50 HCNE 1 -P30 Φ30 Φ12 22 М4 6 250 5 100 80 HCNE 1 -P32 Φ32 Φ13 22 М4 6 250 5 140 90 HCNE 1 -P34 Φ34 Φ16 18 М4 6 250 6 180 90 HCNE 1 -P40 Φ40 Φ18 20 М5 8 8 250 250 130 HCNE 1 -P49 Φ49 Φ22 21 M6 8 300 10 400 230 HCNE 1 -P50 Φ50 Φ20 27 М5 8 300 10 500 300 HCNE 1 -P59 Φ59 Φ27 34 М8 10 300 12 700 560 HCNE 1 -P65 Φ65 Φ26 30 М8 12 300 13 800 600 HCNE 1 -P80 Φ80 Φ34 38 М8 12 300 14 1000 1100 HCNE 1 -P100 Φ100 Φ42 40 М8 15 300 15 1200 1900
Превозот :
Превозот форма : препорачана пошта
Транспорт : САД 7-15days
други countries7-30days.
Answer : ___________________________ Note : 1 .Стоки во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа по вашата изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 . На испорака задолжен е за вас.
3 . Ве молам, разберете дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуги. Обично времето за испорака е ЕМС 4-14days,DHL/Федекс/Ups/ТНТ : 3-9days, Кина Пост/Хонгконг Пост : 7-18days
4 . Ве молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат стоки или можеме да delcare ниска вредност на фактура за вас.
КУПИ ГО ТОА ПРЕД ДА ОДИ!

Повеќе информации

Структура:
како опис
Материјал:
како опис
Притисок:
како опис
моќност:
како опис
24VDC:
ДРЖЕЊЕ ТИП
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата