[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пропорционален вентил ITV1050-01F1BN3-П место

[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пропорционален вентил ITV1050-01F1BN3-П место

DEN 26263.00
DEN 32423.04
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пропорционален вентил ITV1050-01 F1 BN3-П место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата