[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил ISV-1/8 место 33969 --5pcs/многу

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил ISV-1/8 место 33969 --5pcs/многу

DEN 7108.00
DEN 8775.36
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил ISV-1/8 33969 Место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата