Јапонија нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетни вентили JAM9NJ место JAM9NJ-ML

Јапонија нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетни вентили JAM9NJ место JAM9NJ-ML

DEN 41359.00
DEN 51060.00
 

Това е достапна
Износ


Јапонија нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетни вентили JAM9 NJ место JAM9 NJ-ML
Answer : ___________________________ Note : кутија има две групи на еден продажба без пакување

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата