Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] N СКМ електромагнетниот вентил SY7420-5DZD-02 место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

[SA] N СКМ електромагнетниот вентил SY7420-5DZD-02 место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

DEN 8244.00
DEN 10178.40
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ електромагнетниот вентил SY7420-5 DZD-02 место

Повеќе информации

Материјал:
Легура
Температура на Медиумите:
висока температура
моќност:
Хидраулични
Порт Големина:
-
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил SY7420-5DZD-02
Притисок:
-
Медиуми:
00
Структура:
-

Најдобрите понуди во категоријата