[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО регулаторот GRA-1/4-Б Акции 6509 --2 парчиња/многу

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО регулаторот GRA-1/4-Б Акции 6509 --2 парчиња/многу

DEN 5972.00
DEN 7372.80
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО регулаторот GRA-1/4-Б 6509 Место

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
Модератор
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање

Најдобрите понуди во категоријата