[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО електромагнетниот вентил MFH-5 / 3И-3/8-Б акции 19708

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО електромагнетниот вентил MFH-5 / 3И-3/8-Б акции 19708

DEN 16198.00
DEN 19997.76
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО електромагнетниот вентил MFH-5 / 3И-3/8-Б 19708 Место

Повеќе информации

моќност:
Електромагнетниот
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Порт Големина:
-
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање
Медиуми:
електромагнетниот вентил

Најдобрите понуди во категоријата