[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VADMI-300-N акции 162 535

[SA] Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VADMI-300-N акции 162 535

DEN 34541.00
DEN 42643.20
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални автентични специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VADMI-300-N 162535 Место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата