[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ серво вентил ITV1050-03F2BN-П место

[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ серво вентил ITV1050-03F2BN-П место

DEN 26749.00
DEN 33024.00
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ серво вентил ITV1050-03 F2 BN-П место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола
Модел:
ITV1050-03F2BN-П

Најдобрите понуди во категоријата