Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил VZS2150-4DO оригинални автентични место

[SA] Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил VZS2150-4DO оригинални автентични место

DEN 4673.00
DEN 5769.60
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил VZS2150-4 DO оригинални автентични место

Повеќе информации

моќност:
Електромагнетниот
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Порт Големина:
-
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање
Медиуми:
електромагнетниот вентил

Најдобрите понуди во категоријата