Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] N СКМ електромагнетниот вентил SY5220-1D-C6 место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

[SA] N СКМ електромагнетниот вентил SY5220-1D-C6 место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

DEN 6297.00
DEN 7773.60
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ електромагнетниот вентил SY5220-1 D-C6 место

Повеќе информации

Материјал:
Легура
Температура на Медиумите:
висока температура
моќност:
Хидраулични
Порт Големина:
-
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
SY5220-1D-C6
Притисок:
-
Структура:
-

Најдобрите понуди во категоријата