[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VAD-МИ-3/8 место 35556

[SA] Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VAD-МИ-3/8 место 35556

DEN 12140.00
DEN 14988.00
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални специјалните продажби ФЕСТО вакуум вентил VAD-МИ-3/8 35556 Место
Нови вистински оригинални, не пакување

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата