[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пневматски контрола вентил SYA5240-02 место --2 парчиња/многу

[SA] Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пневматски контрола вентил SYA5240-02 место --2 парчиња/многу

DEN 7074.00
DEN 8733.60
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија вистински оригинални СКМ пневматски контрола вентил SYA5240-02 место

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
висока температура
Медиуми:
Вода
моќност:
пневматски
Порт Големина:
-
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
VR41

Најдобрите понуди во категоријата