[SA] нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетниот вентил 100-4E1 AC100V место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

[SA] нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетниот вентил 100-4E1 AC100V место --2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

DEN 7271.00
DEN 8976.00
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * нови оригинални автентични KOGANEI електромагнетниот вентил 100-4 E1 AC100 V место

Повеќе информации

моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Температура на Медиумите:
висока температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
-
Материјал:
Легура
Притисок:
-
Структура:
-

Најдобрите понуди во категоријата