[SA] Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил SY5240-5MOE -2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

[SA] Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил SY5240-5MOE -2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

DEN 6621.00
DEN 8174.40
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * Нови Јапонија СКМ електромагнетниот вентил SY5240-5 MOE оригинални автентични место

Повеќе информации

Материјал:
Легура
Температура на Медиумите:
висока температура
моќност:
Хидраулични
Порт Големина:
-
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
електромагнетниот вентил
Притисок:
-
Структура:
-

Најдобрите понуди во категоријата