Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] Нови оригинални посебни продажба во Јапонија СКМ пропорционален вентил ITV1050-01F1BN3-X158 место

[SA] Нови оригинални посебни продажба во Јапонија СКМ пропорционален вентил ITV1050-01F1BN3-X158 место

DEN 26263.00
DEN 32423.04
 

Това е достапна
Износ


* * Нови оригинални посебни продажба во Јапонија СКМ пропорционален вентил ITV1050-01 F1 BN3-X158 место

Повеќе информации

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Вентил
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
вакуум
Медиуми:
Гас
Материјал:
Легура
Структура:
Контрола

Најдобрите понуди во категоријата