Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10PCs трговија на Големо Нане Pip Бери Цвет Круна Топла 2017 Нови СЕДИШТЕТО Посебни Ексклузивни Цвет Круна Свадба, Матурска Партија Дете Возрасни

10PCs трговија на Големо Нане Pip Бери Цвет Круна Топла 2017 Нови СЕДИШТЕТО Посебни Ексклузивни Цвет Круна Свадба, Матурска Партија Дете Возрасни

DEN 720.00
 

Това е достапна
Износ


гроздобер парична казна слатка добро рачно изработени луксузни пурпурна свадба превез се облекуваат симпатична љубов wrenth жица флорални круна тиара Мешавина Боја е Дозволено,ве Молиме контактирајте со нас за детали! Направени да нарачате. Сакате различни, прилагодена headpiece? Ме контактирате со вашиот посебно барање. Достапни во вкупно 30 бои.Добро DIY база! Секоја цел вклучува 10 компјутери прекрасен селски рачно изработени headband за пратилки и цвет девојки. Должина : околу 45СМ(17.6"), може да го прилагодите за новороденче во 40cm,информира мене пред да нарачате,ви благодариме! Ова е целосно рачно изработени Лозата,користете овошје, вино,нема да ѕиркаат никого. Поради природата на рачно изработени предмети, секое парче може да имаат многу мали варијации во цвет сместување или големина. Сите мои предмети се исклучително направени со внимание на деталите.
ПАКУВАЊЕ :
Ние се стави многу мисли во внимателно пакување,ние го избере најдобриот начин да се заштитите вашата е-пошта.Tiaras и круни ќе се wraped со многу protectiongs и во силна хартија, картон.
ИСПРАЌАЊЕ ВРЕМЕ :
Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 2-3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време конкретно.
За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ќе ви овозможи да се знае точно одредено време потребно.
ИСПОРАКА МЕТОД :
Нашиот стандарден превозот е Epacket.Можете да побарате раш цел,надградба на вашиот превозот на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ARAMEX/EMS со дополнителен надомест,нормално тие ќе го зеде 3-10 дена да бидат испорачани.
Epacket :
Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries подолу.
Обединетите Членка : 1-3 недели
Русија : 1-4 недели
Австралија : 1-3 недели
Обединето Кралство /Канада /Франција /Германија /Netherland /Норвешка : 1-2 недели
Турција /Swizerland /Шведска /Италија /Данска /Белгија /Саудиска Арабија : 1-3 weels.
Нов зеланд /Полска /Финска /Ирска /Potugal /Украина /Isreal : 1-2 недели
Проценката превозот времето е врз основа на нашето искуство,тоа може да се одложи поради лошите временски услови,локалниот обичај политика,штрајк или некои дела на бога,ние сме повеќе од среќни да ви помогне со сето она што може да се,но ве молиме забележете дека откако mail испраќаат надвор,тие веќе не се под наша контрола,ве молиме да ни даде некое време да се провери со post office.
Повратни информации :
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло добредојде на мојот земјата на чудата.

Повеќе информации

Дијаметар:
45см
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wsryxxsc
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата