ТРКАЛО ДО Ultralight Алуминиум Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипедизам Шише Кафез Планината MTB Патот Планински Велосипед Додатоци Нови

ТРКАЛО ДО Ultralight Алуминиум Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипедизам Шише Кафез Планината MTB Патот Планински Велосипед Додатоци Нови

DEN 360.00
DEN 589.44
 

Това е достапна
Износ


Име На Производ :
ТРКАЛО ДО Ultralight Алуминиум Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипедизам Шише Кафез Планината MTB Патот Планински Велосипед Додатоци Нови
Функција :
Супер светло : за 30g
Материјал : Алуминиум легура
3 дизајни : А/Б/Ц дизајн
Применливи шише големина : шише со дијаметар помеѓу 65mm-78mm
Совети : користете 3мм внатрешна hexangular.да instore ќе биде многу лесно
Големина на :
Дизајн : дијаметар 72mm,должина 140mm,завртка дупки растојание 65cm
Дизајн Б : дијаметар од 70mm,должина 135mm,завртка дупки растојание 65cm
Дизајн C : дијаметар од 70mm,должина 140mm,завртка дупки растојание 65cm
А
надвор фотографии

Повеќе информации

Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
MA028
Бренд Име:
тркало до
Материјал:
Алуминиум Легура
Примена:
Велосипед рамка со шише кафез дупки
Тежина:
About 30g

Најдобрите понуди во категоријата