Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Temani јаглерод велосипед матични патот велосипед лесни MTB матични / јаглерод матични 31.8 * 80/90/100 /110/120mm

Temani јаглерод велосипед матични патот велосипед лесни MTB матични / јаглерод матични 31.8 * 80/90/100 /110/120mm

DEN 1210.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Материјал : Јаглерод Влакна Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 mm Опис на Производот Вилушка Дијаметар : 28.6 mm Handlebar дијаметри : 31.8 mm Lenght : 80/90/100/110/120mm Материјал : UD Јаглерод ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба. благодарение бесплатен превозот на карбонски влакна Keddie целосна јаглерод матични MTB / Патот велосипед, велосипед со матични 31.8 x 80 /90/100 /110/120 MM

Повеќе информации

Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
TEMANI
Висина:
36 - 45mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6

Најдобрите понуди во категоријата