Temani 28.6 мм*31.8 mm Велосипед Алуминиум Легура Јаглерод Матични Велосипедизам Матични Патот Велосипед Матични Карбонски Влакна MTB Планински Велосипед Делови

Temani 28.6 мм*31.8 mm Велосипед Алуминиум Легура Јаглерод Матични Велосипедизам Матични Патот Велосипед Матични Карбонски Влакна MTB Планински Велосипед Делови

DEN 605.00
DEN 720.00
 

Това е достапна
Износ


Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 тежина : 120-130g агол : 6degree Опис на Производот Вилушка Дијаметар : 28.6 mm Handlebar дијаметри : 31.8 mm Lenght : 70/80/90/100/110/120mm Материјал : Јаглерод+Алуминиумски легури ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба. благодарение бесплатен превозот на карбонски влакна Keddie целосна јаглерод матични MTB / Патот велосипед, велосипед со матични 31.8 x 70/80 /90/100 /110/120 MM

Повеќе информации

Висина:
46 - 55мм
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
TEMANI
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6

Најдобрите понуди во категоријата