Нови бели црвени НЕС Планински велосипед 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar+матични integratived со компјутер stent MTB најлесните делови

Нови бели црвени НЕС Планински велосипед 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar+матични integratived со компјутер stent MTB најлесните делови

DEN 1735.68
 

Това е достапна
Износ


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Карбонски Влакна Вилушка менгеме : Φ28.6mm(1-1/8") Ширина : 580/600/620/640/660/680/700/720mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.) Матични lenght : 90/100/110/120mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.) Главната Боја : црна+црвено ; бела+црвено ; црна+сива (ве Молиме изберете ја вашата омилена боја. ) Финиш : сјај ; мет (default сјај) со компјутер стентови Тежина : околу 210g(620*90mm) Велосипед Тип : Планински Велосипед / Град велосипед / Fold велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци.

Повеќе информации

боја:
бела со црвени, црни со сива, црна со црвени
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Ширина:
601 - 700mm
Број На Модел На:
MTB-MTB-со компјутер стентови
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди,Круизери
Материјал:
Јаглерод Влакна
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Станот handlebar големина:
580/600/620/640/660/680/720*90/100/110/120mm
боја:
црна+црвена, бела+црвена, црна+сива
државната:
100% нови

Најдобрите понуди во категоријата