Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
G-КУЌА супер светло целосна јаглерод mtb handlebar еден облик на handlebar и велосипед seatpost велосипед делови 31.8 mm

G-КУЌА супер светло целосна јаглерод mtb handlebar еден облик на handlebar и велосипед seatpost велосипед делови 31.8 mm

DEN 1613.00
DEN 1920.00
 

Това е достапна
Износ


бренд : Г-КУЌА
големина : 31.8*600/620/640/660/680/700 мм
должина : 600/620/640/660/680/700 mm
тежина : 115-125g
seatpost : 27.2/30.8/31.6 мм(ве молиме да ни кажете големина пред да го купат.)
seatpost должина : 350/400 MM
тежина : 255-265g
Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди

Повеќе информации

боја:
600mm, 620mm, 640mm, 660mm, 680mm, 700 мм
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Материјал:
Јаглерод Влакна
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
1

Најдобрите понуди во категоријата