Алуминиум Легура handlebar MTB Велосипед Хоризонтална Handlebar/Еден облик на handlebar 31.8x780MM бесплатен превозот

Алуминиум Легура handlebar MTB Велосипед Хоризонтална Handlebar/Еден облик на handlebar 31.8x780MM бесплатен превозот

DEN 1104.00
DEN 1200.00
 

Това е достапна
Износ


Материјал : AL6061 T6 Ширина : 780mm
Центар : 31.8 mm Дебелина : 2.5-1.8
Нагорниот Агол : 6 Навнатре Агол : 6
Тежина : 315g Боја : Црна/Црвена/Sky blue/golden
Со нарачување инструкции :
Почитувани купувачот, ве молиме навремено плаќање, ние ќе ви ги даде на испорака што е можно поскоро, ви благодариме!, ви благодариме!
Детали за производот :

Повеќе информации

Бренд Име:
BIKECO
Употреба:
Планински Велосипеди,Круизери,BMX
Материјал:
Алуминиум легура
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
701 - 800mm
is_customized:
Yes
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
HB-105-2
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar

Најдобрите понуди во категоријата