Бесплатен превозот Велосипед делови топла продажба на високо квалитетни 26x1.9-2.125 внатрешна цевки за MTB

Бесплатен превозот Велосипед делови топла продажба на високо квалитетни 26x1.9-2.125 внатрешна цевки за MTB

DEN 516.00
DEN 573.12
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен превозот Велосипед делови топла продажба на високо квалитетни 26x1.9-2.125 внатрешна цевки за MTB

Повеќе информации

Број На Модел На:
26x1.9-2.125 A/V
is_customized:
Yes
Тип:
Цевка
Големина:
22-28inches
Употреба:
Планински Велосипеди
Ширина:
2.125
Тип:
Цевка
Модел:
26x1.9-2.125 A/V
Материјал:
Butyl Гума
Тежина:
180g
Дебелина:
0.87 mm
Вентил:
schrader
Вентил Должина:
32-милиметри
Со користење на опсег:
26x1.9-2.125
користат за:
Планински Велосипеди

Најдобрите понуди во категоријата