Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DECKAS Патот велосипед задните derailleur pulleys Велосипед Јаглерод керамички имајќи jockey wheels15T-15T Користат за 6800/6870/ 9000/9070

DECKAS Патот велосипед задните derailleur pulleys Велосипед Јаглерод керамички имајќи jockey wheels15T-15T Користат за 6800/6870/ 9000/9070

DEN 3648.00
 

Това е достапна
Износ


DECKAS Патот велосипед задните derailleur pulleys Велосипед Јаглерод + керамички имајќи jockey тркала 15 T-15 T Употреба FD-6800/6870/ 9000/9070
Карактеристики На Производот :
За SHIMANO& RD 9000 / 9070/6800/6870
Користете керамички имајќи
Материјал : АЛУМИНИУМ 7075 Кафез & AL7075-T651 Макара
15 T горниот и 15 T пониски макара
тежина : 70g
пакет : 1 PCS

Повеќе информации

Компоненти:
Derailleurs
Бренд Име:
DECKAS
Тип:
Задните Derailleur
Број На Модел На:
КТ DX007
Вкупниот Капацитет:
40T
Брзини:
11 Брзина
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Derailleurs
Тип:
Велосипедот задните derailleur Jockey Тркала
Број на Заби:
до (15T ) - подолу (15T )
се применуваат:
FD 6800/6870/9000 / 9070 задните derailleur
Материјал:
јаглерод
погоден:
патот велосипед
Тежина:
70g

Најдобрите понуди во категоријата