Планински велосипед 30speed заб плоча шупливи crankset/Планински велосипед chainwheel/mtb crankset 42-32-24T (170MM)Планински велосипед crankset

Планински велосипед 30speed заб плоча шупливи crankset/Планински велосипед chainwheel/mtb crankset 42-32-24T (170MM)Планински велосипед crankset

DEN 2819.00
DEN 3355.20
 

Това е достапна
Износ


Планински велосипед 30speed заб плоча шупливи crankset/Планински велосипед chainwheel/mtb crankset 42-32-24 T (170 MM)Планински велосипед crankset
Тежина : 1.055 килограми
Заби : 24-32-42 T
Материјал : челик заб ,алуминиум чудак
Компатибилен оска : плоштадот дупка 68-73 дното заградата
Чудак должина : 170mm
Исплата информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.
Совети :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
3. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
4. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
1. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
3. Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Политика На Враќање :
1. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа.
3. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.
Повратни Информации :
1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас.
2. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
За Нас :
1. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
2. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. (Ако ние продаваме неутрален, ОЕМ, реновиран или половни стоки ние ќе се изјасни со чист текст опис.
Контакт Со Нас На :
1. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Повеќе информации

Чудак Должина:
170mm
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
jian kun на 30 години
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
синџир тркала
Chainwheel Заби:
24-32-42T
Тежина:
1055g

Најдобрите понуди во категоријата