Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Велосипедизам Велосипед Поларизирани Очила за Јава Заштита Очила Возење Eyewear Отворено Спортски очила за сонце HD ноќенпоглед Очила

Велосипедизам Велосипед Поларизирани Очила за Јава Заштита Очила Возење Eyewear Отворено Спортски очила за сонце HD ноќенпоглед Очила

DEN 69.00
DEN 72.96
 

Това е достапна
Износ


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
100% Сосема New And Висок Квалитет.
Рамка Материјал : Пластика
Наочари Материјал : PC
Рамка Боја : Црна/Сина
Леќа Боја : ноќ визија
Повод : Отворен Спортски Велосипедизам " Очила Со
Големина : Одговара на сите
Пакет Содржина : 1 x очила за сонце
Карактеристики :
1. Класичен стил, очила за сонце.
2. Заштита од Штетните UV Зраци.
3. Стилски срце облик дизајн на рамка.
4. Одлични се за секоја прилика.
5. Изберете различни бои за да одговараат на вашите алишта.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
рамка боја:
Црна
Оптички Леќи Атрибут:
Очила за сонце
Рамка Материјал:
TPU
Број На Модел На:
е34
Бренд Име:
циклус зона
Пол:
Мажи
Леќа Висина:
xxx
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Ширина:
xxx

Најдобрите понуди во категоријата