Нови Лето racer Велосипедизам Кратко sleeve џерси про тим Велосипедизам облека ropa ciclismo Отворено спорт Триатлон Брз Сува 6508

Нови Лето racer Велосипедизам Кратко sleeve џерси про тим Велосипедизам облека ropa ciclismo Отворено спорт Триатлон Брз Сува 6508

DEN 978.72
 

Това е достапна
Износ


Нови Лето racer Велосипедизам Кратко sleeve џерси про тим Велосипедизам облека ropa ciclismo Отворено спорт Триатлон Брз Сува 6508
- ПРЕВОЗОТ - 1. Превозот Време : 15-25 Работни Дена Бесплатен Превозот По Пошта Пост 7 - 15 Работни Дена Од Експрес Испорака (Вклучувајќи DHL,EMS..) 2. Се Надеваме Дека Доаѓањето На Вашиот Објект На Време, Но, Бидејќи Тоа Е Меѓународен Испорака, Превозот Времето Е Високо Зависна Од Курир Компании И Локалните Царински Давачки (Ако Е Применливо) И Целосно Надвор Од Нашата Контрола Откако Објавување. Треба Да Има Било Какви Прашања Или Проблеми Што Произлегуваат Од Овој Пратката, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Како Ние Се Стремиме Да Се Обезбеди Меѓусебна И Позитивни Трансакции 3. Превозот Вклучува Поштарина, Ракување. 4. Следење На Број Ќе Се Обезбедува Само За Регистрација На Превозот 5. Обично Ќе Брод во Рок од 7 работни дена Откако ја прими цел. 6. Онлајн систем за следење обично ажурирања со 1-3 работни дена (Исклучува сабота И Празници) По Добивањето на Плаќање. Ретки Предмети И Големи Нарачки Може да Потрае Малку Подолго време.
- Се ВРАЌА - 1. Доколку Ставката што Сте Ја Примиле Е Unacceptably Како Дефектни, Прекината, Или М issing , Pls да не Известите во Рок од 3 Дена од денот На Испорака. 2. Во Случај На Овие Непријатни Работи Се Случуваат, Се Надеваме Дека Купувачот И Продавачот Може Да Комуницира Активно Да Се Реши Спорот На Флексибилен Начин. Ние Ви Ветувам Дека Ќе Работиме Надвор Задоволително Решение.
- КОНТАКТ - Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно, Можете да Ни Порака Во Trademanager. Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Редот Што Се Добиени. Ако Не се добие Одговор во Рок од 24 Часа(Ексклузивно На Викенди И Празници), Значи дека Ние Не Може да примам Пораката. Ве молиме Помогнете да прашам Повторно,ви Благодарам Многу. Во Текот На Работното Време, Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро,Ако Тоа Не Е Работен Ден, Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Да Бидете Трпеливи И Значително Да Ни Даде Малку Повеќе Време, Не Само Да Ја Напушти Неутрален Или Негативен Feeback Без Комуникација, Ви Благодарам За Вашата Соработка И Разбирање.
Ако Имате Било Објект Проблем, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас ,Ние Ќе Ви Даде Техничка Поддршка.
- ПОВРАТНИ информации -
1.Ако Нешто се Направи Што не се Задоволни Или Лути,ве Молиме Контактирајте со Нас Директно Пред да Замине Повратни информации,Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ги Решаваат проблемите Додека не ги Задоволи.
2.Ако Ви се Задоволи Со Објектот, ве Молиме Љубезно им Помогне да се Остави Posive Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) За Нас, Ова Е Добра Поддршка И Многу Важно За Нас

Повеќе информации

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Најдобрите понуди во категоријата