Велосипедизам џерси Мажите Кратко sleeve Дише Велосипед носат тим Нови розова велосипедизам облека про бренд врвот Планински Велосипед облека MTB

Велосипедизам џерси Мажите Кратко sleeve Дише Велосипед носат тим Нови розова велосипедизам облека про бренд врвот Планински Велосипед облека MTB

DEN 668.00
DEN 954.72
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на мојот пријател
Ние продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.
Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .
Може да се чувствуваат слободни да контакт. Уживаат во шопинг !

Повеќе информации

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
ДИНГ-025
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено,Ензим Изми
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Најдобрите понуди во категоријата