Морнарско сина Долго Вечер Фустани Исклучување На Рамо Пром Фустани Сирена Издржам Воз Посебен Повод Наметки Vestido Долго де Феста

Морнарско сина Долго Вечер Фустани Исклучување На Рамо Пром Фустани Сирена Издржам Воз Посебен Повод Наметки Vestido Долго де Феста

DEN 5589.00
DEN 6816.00
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте на нашата продавница
Ако сакате да ја смените големината ве остави, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по поставување на својата цел. Инаку, ние не може да ја промените големината откако ќе почнат да го прават тоа.
1. Биста ____cm/инчи
2. Половината ____см/3 инчи. Колковите ____cm/4 инчи. Шупливи до подот без чевли ____cm/5 инчи. Висина на чевли' потпетици ____cm/инчи Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, бојата можете да го видите од компјутерот може да биде различна од онаа на објектот ќе се примени. Вистинската боја треба да биде боја на објектот примени. Ако имате било какви прашања во врска со боја или ако не можете да најдете боја сакате од табелата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за боја листи од различни ткаенини. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Цел Откажувања Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. 2. Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. 3. Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. 4. Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да бидат откажани Можете да ни испратите е-пошта ако имате било какви прашања, нашите корисници на услуги тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во штом ќе добиете на вашата е-пошта. Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, посетете го нашиот сајт, кога ќе имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Исто така, ни испратите е-пошта ако сакате да направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи фустани според клиенти барања. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување фустани во нашата продавница и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашите коментари се од големо значење во нашиот бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
Vinca сончево
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер,Волна
Број На Модел На:
Пет илјади двесте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни

Најдобрите понуди во категоријата